Video

Na každé expedici byl natočen dokumentární film, který je možno koupit na DVD za 125 Kč. DVD si můžete objednat mailem na adresu mackerled@volny.cz . V Praze jsem schopen film osobně doručit na domluvené místo setkání. V případě poštovné zásilky je cena vyšší o poštovné, které je cca 20 až 50 kč.

 

Filmy na DVD v obalu. Stopáž 30 minut:

1) Záhada písečného netvora

Expedice za smrtícím červem olgoj chorchojem do mongolské pouště Gobi z roku 1992.

2) Tajemná Austrálie

Expedice do Austrálie z roku 2000 vyluštit tajemství hory smrti Black Mountain, kde se ztrácejí lidé, pokusit se najít údajně už vyhynulého vakovlka - tasmánského tygra, a hledat divokého muže Yowieho.

 

3) Ztracené město v Pacifiku

Expedice z roku 2002 do Mikronézie hledat platinové rakve obrů v ruinách kamenného města Nan Madol, zkoumat podzemní labyrint tohoto města a hledat jeho pokračování pod mořskou hladinou.

 

4) Plavba do Údolí smrti

Expedice z roku 2006 do sibiřské tajgy v Jakutsku hledat obávané Údolí smrti se svými tajemnými "kotly" - záhadnými kovovými stavbami mizícími ve věčně zmrzlé půdě, údajně výtvory mimozemské civilizace.

5) Tajemná světla z Kumaonu

Expedice z roku 2007 do Indie, zkoumat tajemná noční světla v kaňonu řeky Sarda na hranicích Indie a Nepálu. Setkání s tygrem.

 

6) Skrytá tvář Srí Lanky

Expedice z roku 2007 na Srí Lanku pátrat po divokém muži - hobitovi nittaewo a zkoumat záhadné zvuky z mořské laguny údajně vydávané zpívajícími rybami.

 

7) Mato Grosso - brána do neznáma

Expedice z roku 2009 do brazilského Mato Grossa po stopách britského cestovatele kpt. Fawcetta, který tam záhadně zmizel, když hledal tajemné ztracené město „Z“. Expedice zkoumala posvátné jezero indiánů Xavante a jeskyně údajně vedoucí do podzemní říše Ibez (Agharty)

 

 

Další filmy jsou v přípravě.

Kontakt

Danny Mackerle

mackerled@volny.cz

Vyhledávání

Zvolte jazyk:
Language:

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode